Yüksel Ercan, Gebze belediye başkan aday adayı oluyor

10 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
Kamuoyunun yakından tanıdığı Gazeteci-Yazar-Eğitimci Yüksel Ercan 11 Kasım Pazar günü Gebze belediye başkan aday adaylığı için başvuru yapacak.

 

Kocaeli’de çok geniş bir kesim tarafından tanınan Yüksel Ercan adaylık süreci çerçevesinde 11 Kasım Pazar günü  sat 13.00’ te AK Parti Gebze ilçe Teşkilatı’nda, 31 Mart 2109 tarihinde yapılacak yerel seçimde Gebze belediye başkan aday adaylığı için başvuru yapacak.

 

Geçtiğimiz aylarda Gebze AK Parti ilçe başkanlığında düzenlenen bir tören ile AK Parti üyesi olan Yüksel Ercan aday adaylığı ile ilgili süreci kendisine ait sosyal medya hesaplarından şu şekilde duyurdu:

 

KAMUOYUNA İLAN OLUNUR

 

Allah izin ederse yarın 11 Kasım 2018 Pazar günü saat 13.00’de AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı’nda 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçim ile ilgili Gebze belediye başkan aday adaylık başvurumu yapacağım.
Sefer bizden, zafer Allah’tan.

 

YÜKSEL ERCAN KİMDİR ?

 

Yüksel Ercan 10/08/1960 Erzincan/Kemah doğumlu. 1985 yılından itibaren Gebze’de ikamet ediyor. Pacific Hıll University/Uluslararası Hukuk Bölümü mezunu.

 

Gebze’de uzun yılar MÇP (Milliyetçi Çalışma Partisi) MHP (Milliyetçi Hareket Partisi)’nde ilçe başkanlığı 2004-2007 yılları arasında Gebze Belediye Meclis üyesi olarak görev yapan Ercan, MHP Kocaeli’de Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı yaptı. Bir dönem Gebze Halk Eğitimi Merkezi dernek başkanlığı görevini yürüttü.

 

Öğretmen Sabriye hanım ile evli olan 2 çocuk babası Yüksel Ercan, YÜKSEL ERCAN MEDYA GRUP başkanlığının yanı sıra  bir eğitim grubu ve uluslararası bir inşaat grubunda danışmanlık yapıyor.
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN