Sabah yürüyüşleri yeniden başladı

10 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

3

Sabah yürüyüşleri yeniden başladı

Eskihisar’da sağlıklı yaşam yürüyüşü

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in öncülüğünde başlatılan ve geleneksel hale gelen Eskihisar sabah yürüyüşleri yeniden start aldı. Pazar sabahı erken saatlerde Eskihisar’da bir araya gelen yüzlerce Gebzeli, Başkan Köşker’le sahilde iki tur attıktan sonra hep birlikte ısınma hareketleri yaptı.

GENİŞ KATILIM OLDU

Gebze’de artık bir hafta sonu geleneği haline gelen sağlıklı yaşam yürüyüşleri Eskihisar’da yeniden başladı. Üç yıl önce Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker tarafından başlatılan Eskihisar sağlıklı yaşam yürüyüşleri bu yıl da Gebzelilerin yoğun katılımıyla start aldı. 27 Nisan Pazar günü yapılan bu yılın ilk sabah yürüyüşüne Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’le birlikte belediye başkan yardımcıları Nilay Ayran ve Engin Güzel, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mücahit Sak, belediye meclis üyeleri, AK Parti ilçe kadın kolları başkanı Vasfiye Aydın, başkan danışmanı Şakir Bitmez, mahalle muhtarları ve çok sayıda Gebzeli katıldı.

 

KÖŞKER’DEN YÜRÜYÜŞE DAVET

Başkan Köşker’in ev sahipliğinde Eskihisar Sakızağacı’nda yapılan sabah yürüyüşünde vatandaşlar, belediye başkanları ile bol bol sohbet etme fırsatı buldu. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, tüm Gebzeli hemşerilerini, her hafta sonu düzenlenecek sağlıklı yaşam yürüyüşlerine katılmak üzere Eskihisar’a beklediklerini söyledi. Yürüyüşe katılan Başkan Köşker ve Gebzeliler yorgunluklarını, Sakızağacı Çay Bahçesi’nde verilen kahvaltıda attı.

 

Yapılan her hizmetin ve projenin altında Gebzelilerin mutlu olabilmesi gayesinin yer aldığını ifade eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Başlattığımız Eskihisar sağlıklı yaşam yürüyüşlerine, Gebzeli hemşerilerimizin gösterdiği ilgi bizleri memnun etti. Hemşehrilerimiz bu güzel ve temiz havada, stressiz bir ortamda bütün haftanın yorgunluğunu atma fırsatı buldu. Yürüyüşlere katılımı sağlamak için şehrin değişik noktalarından araç kaldırıyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz ve he hafta devam edeceğimiz sabah sporunu genç-yaşlı tüm hemşehrilerime tavsiye ediyorum” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN