Karşılıksız Aşk Kurşunu

10 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Vücuduna 3 kurşun isabet EDEN bayan avukat ağır yaralanırken, babaannesi ise tek kurşunla hafif yaralandı.

Alınan bilgilere göre, Tekirdağ’da zeytin ticareti yapan 26 yaşındaki G.K, gece 22.00 sıralarında sevgilisi olmasını istediği 28 yaşındaki avukat B.K’nin kapısına dayandı.

100’ncü Yıl mahallesi Nisan sokakta oturan genç avukat daha önceden başka bir dava nedeniyle tanıştığı arkadaşı G.K ile evinin kapısında bir süre tartıştı.

G.K’nin arkadaşlık teklifini kabul etmeyen genç avukat ailesinin evde olduğunu söyleyerek apartmandan çıkmasını istedi. Hakan-

Bu sırada kapıyı zorlayan adam zorla eve girerek salonda tartışmaya devam etti. Arkadaşlık teklifini kabul etmeyen B.K’ye kızan genç, belinden çıkardığı tabaca ile salonda rasgele ateş etti.

Genç avukata sol omzuna, eline ve kasığına 3 kurşun isabet etti. O sırada salonda bulunan genç avukatın babaannesi 76 yaşındaki N.K ise baldırına isabet EDENkurşun nedeniyle hafif şekilde yaralandı.

Komşular silah sesleri üzerine polise haber verdi.

İlk müdahalesi 112 sağlık ekipleri tarafından evde yapılan genç avukat ve babaannesi ambulans ile Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Çılgın aşık G.K (26) ise ortadan kayboldu.

Vücuduna 3 kurşun isabet EDEN bayan avukat iç kanaması nedeniyle İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Bacağından tek kurşunla yaralanan babaannenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Höbek

Olaydan sonra kaçan G.K’yı yakalamak için polis geniş çaplı çalışma başlattı.
YAŞAM SAVAŞI VERİYOR
Tekirdağ’da arkadaşlık tekflini kabul etmediği gencin kurşunlarına hedef olan avukat Başak Küçükgüven (28), İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde yaşam mücadelesi veriyor.

Olayın zanlısı olarak polis tarafından her yerde aranan Güher Kurar’ın ise hırsızlıktan sabıkalı olduğu ortaya çıktı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN