İzmit Belediyesi’nden çevre gönüllüsüne teşekkür

3 Haziran 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

İZMİT Belediyesi geri dönüşüm çalışmalarına destek olan son olarak 49 litre atık yağ ve 150 kilo elektronik atık toplayan Muhammed Uzuner’e teşekkür belgesi verdi.

Evlerinde ve çevrelerinde oluşan her türlü değerlendirilebilir atığı toplayarak belediyeye teslim eden vatandaşlara teşekkür belgesi veren İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü son olarak Zabıtan Mahallesi’nden oturan Muhammed Uzuner’e belgesini verdi. İzmit Belediyesi olarak mahallerdeki geri dönüştürülebilir atıkları toplamaya devam ettiklerini belirten yetkililer, “Hanelerden atık yağ, elektronik atık ve ambalaj atıklarını düzenli olarak topluyoruz. Toplama çalışmalarında duyarlı vatandaşların destekleri de oldukça yüksek oluyor. Evlerinde ve çevrelerinde oluşan her türlü değerlendirilebilir atığı toplayarak belediyeye teslim eden vatandaşlarımızdan birisi de Muhammed Uzuner oldu. Düzenli olarak atıklarını biriktirip belediyeye teslim eden Uzuner, son olarak yaklaşık 40 litre atık yağ ve 150 kilo elektronik atığı belediyemize teslim etti. Duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Verilen belgenin kendisini onurlandırdığını belirten Muhammed Uzuner ise, “Belediyemiz değerlendirilebilir atıklar konusunda çok aktif. Ben de kendimce çevreye katkıda bulunmak istedim. Belediyemiz beni çok onurlandırdı, teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN