GAZETECİLERİN DİŞ SAĞLIĞI, MEGİ SEVİNÇ’E EMANET

15 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ile Diş Hekimi Megi Sevinç arasında ağız ve diş sağlığı alanında hizmet protokolü imzalandı.

İmzalanan protokol ile birlikte cemiyet üyeleri ve birinci derecede yakınları, Diş Hekimi Megi Sevinç’in muayenehanesinde ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden yararlanacaklar.

Hizmet protokolünün imza törenine Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Levent Altun ve İdare Amiri İsa Turhan ile Diş Hekimi Megi Sevinç katıldı.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Levent Altun, “Gazetecilik zor bir meslek. Üyelerimizin görevlerini en iyi şekilde yapması için sağlıklı olmaları çok önemli. Üyelerimizin sağlık hizmetlerinden yararlanacağı hizmet protokollerine devam ediyoruz. Ağız ve diş sağlığı branşında da Gebze’de faaliyet gösteren Diş Hekimi Megi Sevinç ile anlaşma imzalıyoruz. Kendisine üyelerimiz ve meslektaşlarımız adına teşekkür ediyoruz” derken, Diş Hekimi Megi Sevinç de, ağız ve diş sağlığı konusunda gazetecilerle çalışacak olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN