“Erasmus Days” etkinlikleri GTÜ’de düzenlendi

11 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Erasmus+ Programının tanınırlığını ve projelerinin görünürlüğünü artırmak amacıyla Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ)’nde tüm Avrupa ülkeleriyle eş zamanlı olarak “Erasmus Days” etkinlikleri gerçekleştirildi.

GTÜ Dış İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından Erasmus Günleri (ErasmusDays) kapsamında öncelikle GTÜ personeline yönelik Erasmus+ projeleri bilgilendirme toplantısı ile ardından öğrencilere yönelik eğlenceli ve bilgilendirici birtakım etkinlikler düzenlendi. Erasmus Kurum Koordinatörü Öğr. Gör. Mevlüdiye Güzel, yaptığı açılış konuşmasında tüm personel ve öğrencilerde Erasmus konusunda farkındalık oluşturmak istediklerini kaydetti. Güzel, ayrıca kendilerine başvuruda bulunan tüm öğrenci ve personele yardımcı olmaya hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

Etkinlik alanında bulunan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arif Çağdaş Aydınoğlu, GTÜ öğrencilerinin diğer alanların yanında Erasmus hareketliliği bakımından da avantajlı bir konumda bulunduklarını belirterek yapılan bilgilendirme çalışmasını olumlu bulduğunu kaydetti.

GTÜ Erasmus Ofisi’nde düzenlenen etkinlikte bilgilendirme toplantısı, mini konserler, Erasmus deneyim paylaşımları, bilgi yarışmaları ve sunumlar yapıldı. Kokteyl eşliğinde düzenlenen etkinlikte ayrıca çeşitli ikramlar yapılıp hediyeler dağıtıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN