Dr.Hakan Höbek’’Kızımız En Kısa Sürede Sahalara Dönecek’’

23 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Gebze Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu okulu Öğrencisi olan ve okulun Hentbol takımında Okullar arası kızlar da Kocaeli Şampiyonu olan kadroda yer alan başarılı sporcu ve öğrencilerinden Minenur Demir ( 14) hafta içerisinde geçirmiş olduğu talihsiz bir kaza neticesinde sol kolunu iki yerden kırdı.
Okulunun Hentbol takımının yanı sıra Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübünün Hentbol takımında da oynayan Minenur Demir hafta içerisinde Gebze Kapalıspor salonunda Kandıra ile oynanan Küçük Kızlar Hentbol Müsabakasında sol kolunun üzerine düşmesi sonucu iki yerinden kırılmasına neden oldu.
Bir anda acılar içerisinde kıvranan 14 yaşındaki Hentbolcu Minenur Demir’e ilk müdahaleyi yine müsabakada görev yapan Özel Gebze Merkez Hastanesi Sağlık ekibi olay yerinde yaptıktan sonra, Ambulansla Gebze Özel Merkez Hastanesine götürülerek burada ameliyat edildi. Küçük kızın sağlığı ile çok yakından ilgilenen Hastane Baş Hekimi Dr.Hakan Höbek ameliyattan çıkar çıkmazda Minenur Demir’i odasında ziyaret etti ve geçmiş olsun dedi. Höbek’’ Kızımız Hentbol müsabakasında sol kolunun üzerine düşmesi sonucu iki yerinden kırmış. Kızımızı hemen salonda bulunan Hastanemizin özel sağlık ekibi ambulansla Hastanemize getirdiler ve burada kızımız başarılı bir ameliyat geçirdi. İnşallah en kısa sürede tekrar eski sağlığına kavuşacak ve Hentbol oynayacak’’dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN