DARICA 2019’A HAZIR

26 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı’nın 46. Genişletilmiş Yerel Yönetimler Danışma Meclisi Toplantısı oldukça coşkulu bir ortamda gerçekleşti. AK Parti Darıca İlçe başkanı Muzaffer Bıyık’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Danışma Meclisi toplantısına AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kocaeli Büyükşehir belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak, AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve çok sayıda partili katıldı.

BIYIK: “2019’A HAZIRIZ”

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca teşkilatları olarak 2019’a hazır olduklarının mesajını vererek şöyle konuştu: “AK Parti’mizin 2023 vizyonu ve hedefi için 2019 seçimlerinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Darıca olarak 2019 seçimlerine hazırız. Ana kademe, gençlik kolları ve kadın kollarımızla birlikte mahalle teşkilatlarımız da birlik beraberlik içinde 2019 hedefi için çalışıyor. Darıca olarak en yüksek oyu almak için gece gündüz çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Darıca’yı karış karış gezerek hem partimizin çalışmalarını anlatacağız hem de vatandaşlarımızla birebir ilişki kurarak dertleriyle dertleneceğiz. Bundan önce olduğu gibi 2019 seçimlerinde de Darıca olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getireceğiz.”

CEYHAN: “DARICA’YA GÜVENİYORUZ”

Danışma Meclisi toplantısında Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da ilçede yapılan çalışmalar hakkında sunum yaptı ve partililerin sorularını cevaplandırdı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zekeriya Özak, Darıca’daki Büyükşehir yatırımları hakkında bilgi verirken Milletvekili Cemil Yaman da hükümet yatırımlarını anlattı. Son olarak AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan da partililere seslendi ve Darıca’ya güvendiğini söyledi. Ceyhan, Darıca’nın geçmişteki seçimlerde üzerine düşeni layıkıyla yaptığını ifade ederek “Darıca teşkilatları hep yüzümüzü güldürdü. 2019 seçimlerinde de aynı şekilde yüzümüzü güldüreceğine inanıyorum. İlçe Başkanımız ve Darıca teşkilatlarına güveniyorum. 2019 seçimler çok önemli. O nedenle durmadan çalışmaya devam etmeliyiz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN