BIYIK DİREKSİYONA GEÇTİ

28 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır’a seçim aracıyla askeri alanı gezdirdi. Direksiyona geçerek aracı da kendi kullanan Bıyık, yapılan çalışmalar hakkın da bilgiler verdi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık ile birlikte Darıca’da seçim çalışmalarına katıldı. Gün boyu Darıca’da bir dizi temaslarda bulunan Çakır ve Bıyık, Darıcalılarla bir araya geldi. Ev ve esnaf ziyaretleri yapan Çakır ve Bıyık, ayrıca hasta ve taziye ziyaretlerinde de bulundu.

SEÇİM ARACIYLA GEZDİRDİ

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır’ı askeri alanda gezdirerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Seçim aracıyla gezilirken aracı da Bıyık’ın kendisi kullandı. Büyükşehir tarafından askeri alanda yapılan çalışmaları bizzat gezdiren Bıyık, yapılan çalışmaları da anlattı. Seçim beyannamesinde askeri alanda yapılacak çalışmalar hakkında da bilgiler veren Bıyık, “askeri alanda gençlik kampı, kadınlar için sosyal tesisler, izcilik ve okçuluk kulüpleri, macera parkı, kadınlar için özel plaj, yine normal plajlar, yürüyüş ve bisiklet yolları ile sıcak ve soğuk piknik alanları ile sosyal donatı alanları yer alacak. Büyükşehir belediyemiz hummalı bir çalışma yürütüyor. Önümüzdeki yaz halkın hizmetine açılacak. Darıca için çok önemli bir yer alan askeri alan tamamen halka açılacak” diye konuştu. Askeri alanı yakından inceleyen Milletvekili Çakır da çalışmaları çok beğendiğini ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN