Başkan Köşker’den Arapçeşme’ye Vizyon Proje

5 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in Arapçeşme’ye kazandıracağı vizyon projesi Arapçeşme Bilim, Kültür ve Spor Kompleksi 4 bin 953 metrekare alan üzerinde hızla yükseliyor. Bölgeye değer katacak Arapçeşme Bilim, Kültür ve Spor Kompleksi’nde spor salonları, nikah salonu, kafeterya, kütüphane, ofisler, mescit, etüt odası, derslikler, oyun odası, bilgisayar laboratuarı ve GESMEK kursları yer alacak.

 

BÖLGEYE HİTAP EDİYOR

Gebze’ye kazandırdığı hizmetler ve projelerle ilçeye modern bir şehir kimliğine büründüren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den Arapçeşme Mahallesi’ne çok yönlü kültür ve spor kompleksi projesi. Temeli mahalle sakinleri ve ilçe protokolünün katılımıyla dualar eşliğinde atılan Arapçeşme Bilim, Kültür ve Spor Kompleksi, bölgenin ihtiyaçları ve gelen talepler doğrultusunda projelendirilmişti. 

İÇERİSİNDE YOK YOK

Toplam 4 bin 953 metrekare üzerine inşa edilen Arapçeşme Bilim, Kültür ve Spor Kompleksi’nde spor salonları, nikah salonu, kafeterya, kütüphane, ofisler, mescit, belediye hizmet birimleri, etüt odası, derslikler, oyun odası, bilgisayar laboratuarı ve GESMEK kurslarını barındıracak.

ÖZEL SPOR AKTİVİTELERİ

İçerisinde birçok hizmeti barındıran Arapçeşme Bilim, Kültür ve Spor Kompleksi’nde  özellikle bölgede yaşayan hanımların sportif faaliyetlerde yer almaları için özel spor salonları bulunuyor. Hanımlar böylece, uzman eğitmenler eşliğinde düzenlenecek sportif faaliyetlerden ücretsiz olarak yararlanabilecek.

HIZLA YÜKSELİYOR

Kaba inşaatı ve cephe imalatı tamamlanan Arapçeşme Bilim, Kültür ve Spor Kompleksi’nde ıslak hacim çalışmalarında son aşamaya gelindi. İnce işlik çalışmalarının başladığı komplekste çevre düzenleme çalışmalarına da başlandı. Çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini ifade eden yetkililer, inşa çalışmalarının belirlenen program dahilinde sürdüğü bilgisini verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN