Bağımsız aday Çakır’dan gövde gösterisi

20 Ocak 2019
2 Yorum Yapıldı Yorum Yaz

Bağımsız Gebze Belediyesi Başkan Adayı Serap Çakır, 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda gerçekleştirdiği mitingle, seçim çalışmalarına start verdi

Gebze kamuoyunun yakından tanıdığı ve birçok sosyal sorumluluk projesinin yanı sıra başarılı girişimcilik örnekleri sergileyen Serap Çakır resmen sahaya indi. Kent meydanında gerçekleşen programa çok sayıda STK temsilcisi ve Gebze’nin her mahallesinden binlerce vatandaş katıldı. Bağımsız Gebze Belediyesi Başkan Adayı Serap Çakır konuşmasında Gebze’nin ülkeye yaptığı katkının önemine dikkat çekerken, Gebze’de var olan sorunları çözeceğini, Gebze’yi Türkiye’nin en seçkin ilçesi haline getireceklerinin altını çizdi. Şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceğini de vurgulayan Çakır, Gebze’nin avantajlarından faydalanarak başarılı çalışmalara imza atacaklarını da belirtti. Adaylık sürecine de değinen Çakır, “Aday olmam konusunda çok fazla kamuoyu baskısı vardı. Düşündüm ve bu  isteğe kayıtsız kalmayarak bağımsız aday olarak başvurma kanaati getirdim. Resmi başvurumu yaptım ve Bağımsız Gebze Belediyesi Başkan Adayı olarak karşınıza çıktım” dedi. İşte Çakır’ın açıklamaları şu şekilde;

“GEBZE’NİN SORUNLARI ÇÖZÜLECEK”
Gebze’de bazı mahallelerde var olan mülkiyet sorunu, sosyal ve kültürel alan yokluğu, yeşil alanların bitme noktasına gelişi, trafik sorunu, kütüphane ve pazar sıkıntısı, hava Kirliliği, bayanlara, çocuk ve gençlere yönelik sosyal faaliyet alanlarının olmaması, kent meydanında var olan sorunlar için çözüm yollarımız hazır. Saha çalışmalarımızda sizlerle yakından görüşerek çözüm yollarımızı birlikte konuşacağız. Gebze’yi el birliğiyle Kocaeli’nin ve Türkiye’nin en seçkin ilçesi haline getireceğiz.

“EŞİTLİKÇİ VE ŞEFFAF YÖNETİM”
Yaptığımız her işin hesabını verebilecek bir yönetim anlayışı ile eşitlikçi muamele ile işlerimizi yürüteceğiz. İşlemleriniz güler yüzlü bir belediye ekibi tarafından seri bir şekilde yapılacak. Ekonomi, teknoloji, sanayi, coğrafya Gebze’yi ayrıcalıklı kılıyor. Biz de tüm kurumlarla iyi ve uyumlu bir profil sergileyerek başarılı çalışmalara imza atacağız.  Dünyaca tanınmış şehirlerden çok azı ülke ekonomisine, Gebze bölgesinin yaptığı gibi yüzde 13 değerinde katkı yapmaktadır.

“DAHA HUZURLU GEBZE İÇİN”
Bu veri bile Gebze’nin Türkiye için hayati önemini vurgulamaya ve dünya çapında ekonomisi en güçlü birkaç şehir arasında sayılmasını anlamamıza yetiyor. Daha yaşanabilir bir Gebze için olması gereken tek şey seçimi kazanmak. Gebzemizi herkesin mutlu, huzurlu olduğu, zorunlu yaşanılan bir yer değil, severek yaşanılıp tercih edilen bir yer konumuna getireceğiz. Modern ve daha yaşanılır bir Gebze sizin elinizde. Allah nasip ederse sizlerle 31 Mart gecesi zafer konuşmamızı yapmak üzere buluşmak dileğiyle.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN